Internet mobilny

Internet mobilny w Plusie

To oferta zarówno dla nowych klientów, jak i obecnych, którzy chcą przedłużyć umowę w Plusie. Mogą oni skorzystać z oferty z modemem lub routerem i testować przez kilkanaście dni, podejmując po tym czasie decyzje o tym, czy chcą na stałe pozostać w sieci.
Internet lte w Plusie dostępny jest w przypadku umowy zawieranej na okres 24 miesięcy. Najmniejszy pakiet zakłada 30 GB miesięcznego transferu danych, niezależnie od tego czy jest się w zasięgu, czy też nie. Po wykorzystaniu prędkość spada do 32 kb/s. W wyższych pakietach dostępnych jest więcej GB miesięcznie, a będąc w zasięgu korzysta się z zasięgu bez końca. Najbogatsza wersja zawiera, z kolei 100 GB miesięcznie, a jeżeli pozostaje się w zasięgu LTE to można w nieograniczony sposób korzystać z internetu. Po tym czasie prędkość spada.

 • dla każdej kolejnej osoby za połowę ceny
 • nawet 6 miesięcy za darmo
 • nielimietowane rozmowy, internet, sms i mms

Internet mobilny lte w Play

Sieć Play oferuje obecnie swoim klientom internet domowy lte w formie ograniczonej – tj. do 50 GB, lub w nieco droższej wersji, ale za to w formie lte bez limitu. Internet lte bez limitu tej firmy posiada prędkość do 200 GB. Wśród ofert klienci mogą też znaleźć Internet domowy NET BOX, bez limitu GB i z pełną prędkością do 300 GB, także dla tych, którzy mieszkają poza miastem. Opcje te są dostępne wraz z ruterem lub w wersji bez tego urządzenia, co stanowi znacznie wygodniejsze rozwiązanie dla klientów.
Oferta Play jest zaliczane do tych, które można określić jako jedne z najlepiej sprzedających się rozwiązań na rynku. Dla wielu to najlepszy internet lte, dostępny dla stałych klientów i osób, które chcą zmienić dostawcę.

Internet mobilny lte w Orange

Orange to kolejna, wiodąca sieć na rynku usług internetowych. Obecnie oferuje szybki nielimitowany Internet LTE, z prędkością do 112 Mb/s. Usługa nie wymaga montowania kabla, co jest znacznym udogodnieniem w trakcie codziennego korzystania z internetu, także na urządzeniach przenośnych. Ponadto nie wymaga instalacji, ponieważ są to technologie mobilne LTE, 3G oraz CDMA.
Zaletą internetu od Orange jest jeden z najlepszych zasięgów, ponieważ dociera on do 99% miejsc w całej Polsce, także tam, gdzie inne sieci nie posiadają zasięgu. By korzystać z usługi, jaką jest domowy internet lte w Orange należy wyznaczyć własną strefę domową, w której posiada się nieprzerwany dostęp do szybkiego internetu.

 • do 100 Mb/s
 • umowa na 24 miesiące
 • już od 39,99 zł przez pierwszy rok

Internet mobilny lte w T-mobile

Internet lte dla domu, dostępny w T-mobile to ciekawa propozycja np. dla nowych klientów. Mają oni do wyboru internet w wersji z modemem lub routerem, z tabletem i z komputerem. Dla wielu to internet mobilny najlepszy na rynku, ponieważ posiada szeroką ofertę propozycji. Nowy klient „na start” otrzymuje pakiet danych do 200 GB, a także internet lte bez limitu danych nawet bez dodatkowych opłat – w pakiecie MAX. W niższych pakietach internet otrzymuje się przy niewielkiej, miesięcznej opłacie.
T-mobile oferuje swoim klientom umowę na okres 24 miesięcy, ze stałą i niezmienną, miesięczną opłatą. Dodatkowo wybiera się sprzęt, np. popularny i dobry jakościowo Alcatel Link Zone cat7 lub ZTE MF286, zapewniające wysoką szybkość pobierania i transmisji danych.

 • już od 49 zł/mies.
 • internet bez limitu
 • umowa na 24 miesiące

Internet mobilny Plush

To oferta z umową na czas nieokreślony. Zawiera pakiet internetowy 20 GB lub 40 GB miesięcznie, lub też tzw. program stażowy, który zakłada, że im dłużej korzysta się, tym większa liczba GB przypada w udziale (dodatkowo klienci otrzymują 40 GB miesięcznie po okresie 3 miesięcy).
Oprócz wskazanych usług w ramach jednej umowy klienci zyskują także rozmowy telefoniczne do wszystkich sieci w Polsce, SMSy, MMSy do wszystkich sieci w Polsce oraz dodatkowy pakiet internetu w różnej wielkości, co zależy od wyboru pakietu podstawowego.
Oferta internetu mobilnego Plush zaliczana jest obecnie to jednej z popularnych form połączeń sieciowych, wybieranych w kraju. Co ciekawe, można też wprowadzić przerwę od abonamentu, co jest dodatkową, ciekawą opcją dla klientów.

 • 19 zł na głowę
 • wszystko bez limitu
 • od 10 GB do 30 GB

Internet mobilny w Nju mobile

To rozwiązanie dostępne obecnie w dwóch wersjach:
– 40 GB miesięcznie, a po okresie stażu – 100 GB wraz z nową kartą;
– 20 GB miesięcznie, a po okresie rocznego stażu – 50 GB miesięcznie oraz dodatkową kartę do nju na abonament.
Nju posiada szeroki zasięg – 99% klientów może z niego korzystać Ponadto wraz z coraz dłuższym stażem w nju zyskuje się większą liczbę GB oraz brak opłat, jeśli nie korzysta się z internetu. Kolejna zaleta to wypowiedzenie umowy w dowolnej chwili, co jest dogodne dla klientów, a także pakiet internetu w roamingu w Unii Europejskiej bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat. By skorzystać z usługi i zostać klientem można zostawić numer telefonu, a konsultant oddzwoni z ofertą.
Nju mobile to obecnie jedna z wiodących firm na rynku usług internetowych, ciesząca się coraz większą popularnością.

 • 20 GB za 25 zł lub 40 GB za 30 zł.
 • im dłużej korzystasz, tym więcej GB dostajesz
 • umowa na czas nieokreślony

Internet mobilny Canal +

 • pakiety już od 9,99 zł
 • multiroom albo dekoder przez 12 miesięcy za 0 zł
 • aktywacja już od 0 zł i antena już od 1 zł

Internet mobilny Cyfrowy Polsat

 • bez opłat przez 3 miesiące
 • umowa na 24 miesiące
 • w pakiecie nawet 162 kanały

Jak wybrać najlepszego dostawcę mobilnego Internetu?

Słyszeliśmy o szerokopasmowym łączu internetowym. Ale co to jest? Jest to rodzaj szybkiego połączenia internetowego, które umożliwia bezproblemowe pobieranie dużych plików w krótkim czasie. Popularność Internetu LTE wzrosła z biegiem lat ze względu na jego wygodę i przystępną cenę. Działa podobnie jak połączenie z telefonem komórkowym.

Wielu usługodawców oferuje szerokopasmowe łącze internetowe. Zanim wybierzesz łącze szerokopasmowe, sprawdź jego prędkość, koszt, niezawodność, bezpieczeństwo, limit pobierania, prędkość pobierania i zasięg dostawcy Internetu. Zaleca się sprawdzenie co najmniej trzech dostawców usług przed podjęciem decyzji o łączu szerokopasmowym. Niektóre połączenia internetowe oferują bezpłatne okresy próbne. W tym czasie możesz pobrać oprogramowanie na krótki czas.